Хелпекс® Антиколд Dx

Реєстраційний номер: UA/9722/01/01

Імпортер: Мові Хелс ГмбХ
Країна: Швейцарія
Адреса імпортера: Егеріштрассе 35, Баар 6340, Швейцарiя

Форма

таблетки in bulk: по 5000 таблеток у подвійному поліетиленовому пакеті в контейнері

Склад

1 таблетка містить парацетамолу 500 мг, кофеїну 30 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг, декстрометорфану гідроброміду 10 мг

Виробники препарату «Хелпекс® Антиколд Dx»

Сава Хелскеа Лтд
Країна: Індія
Адреса: GIDC Істейт, 507-В-512, Вадхван Сіті – 363 035, Сурендранагар, Індія
Медітоп Фармасьютікал Лтд.
Країна: Угорщина
Адреса: Еді Ендре ю. 1., Пілісборосьєно, 2097, Угорщина

Інші медикаменти цього ж виробника

МОВІНАЗА®-20 мг — UA/11619/01/02

Форма: таблетки, вкриті оболонкою, кишковорозчинні по 20 мг по 10 таблеток у блістері; по 1 або по 3 блістери в картонній коробці

ХЕЛПЕКС® АНТИКОЛД — UA/9824/01/01

Форма: таблетки; по 4 таблетки у блістері; по 1 блістеру в картонній пачці; по 4 таблетки у блістері; по 1 блістеру в картонній пачці; по 20 пачок у груповій картонній упаковці; по 10 таблеток у блістері; по 1 блістеру в картонній пачці; по 10 таблеток у блістері; по 1 блістеру в картонній пачці; по 10 пачок у груповій картонній упаковці

ХЕЛПЕКС® АНТИКОЛД НЕО — UA/15354/01/01

Форма: порошок для орального розчину з лимонним смаком, по 4 г порошку в саше, по 10 саше у картонній пачці

ПУЛЬМОБРІЗ® — UA/10213/01/01

Форма: таблетки, вкриті оболонкою, in bulk: по 10000 таблеток у подвійних поліетиленових пакетах

ХЕЛПЕКС® АНТИКОЛД ЧАЙ — UA/10214/01/01

Форма: порошок для орального розчину з лимонним смаком по 4 г у саше; по 4, 5, 6, 10 або 20 саше у картонній упаковці