Хелпекс® Антиколд

Реєстраційний номер: UA/9664/01/01

Імпортер: Мові Хелс ГмбХ
Країна: Швейцарія
Адреса імпортера: Егеріштрассе 35, Баар 6340, Швейцарiя

Форма

таблетки in bulk: по 5000 таблеток у подвійному поліетиленовому пакеті в контейнері

Склад

1 таблетка містить парацетамолу 500 мг, кофеїну 30 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг

Виробники препарату «Хелпекс® Антиколд»

Сава Хелскеа Лтд
Країна: Індія
Адреса: GIDC Істейт, 507-В-512, Вадхван Сіті – 363 035, Сурендранагар, Індія
Медітоп Фармасьютікал Лтд.
Країна: Угорщина
Адреса: Еді Ендре ю. 1., Пілісборосьєно, 2097, Угорщина

Інші медикаменти цього ж виробника

ХЕЛПЕКС® АНТИКОЛД ЧАЙ — UA/10214/01/01

Форма: порошок для орального розчину з лимонним смаком по 4 г у саше; по 4, 5, 6, 10 або 20 саше у картонній упаковці

МОВЕСПАЗМ — UA/10010/01/01

Форма: таблетки, вкриті оболонкою, по 10 таблеток в алюмінієвому блістері або у блістері з ПВХ/ПВДХ плівки та алюмінієвої фольги; по 1 або 2 блістери у картонній пачці; по 20 таблеток в алюмінієвому блістері або у блістері з ПВХ/ПВДХ плівки та алюмінієвої фольги; по 1 блістеру в картонній пачці

МОВІНАЗА®-20 мг — UA/11619/01/02

Форма: таблетки, вкриті оболонкою, кишковорозчинні по 20 мг по 10 таблеток у блістері; по 1 або по 3 блістери в картонній коробці

ХЕЛПЕКС® АНТИКОЛД НЕО МАКС — UA/16015/01/01

Форма: порошок для орального розчину з малиновим смаком по 4 г порошку в саше; по 10 саше у картонній пачці

МОВЕСПАЗМ — UA/10011/01/01

Форма: таблетки, вкриті оболонкою, in bulk: по 5000 таблеток у подвійному поліетиленовому пакеті у контейнері